Ağrı Çekici; Anında Çekici güvencesiyle, Ağrı ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz


Araç Çekici Hizmetleri

Ağrı’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ağrı Oto Kurtarma hizmetleri

Ağrı ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Ağrı merkez, Patnos, Diyadin, Hamur, Tutak, Doğubayazıt, Taşlıçay ve Eleşkirt bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Ağrı oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Ağrı Çekici Hizmeti Bölgeleri

Patnos Çekici

Patnos çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bahçeli, Gelebızın, Şekerova, Gül, Tapu, Şırık, Yusuf, Dermo, Dikilitaş, Varan, Güldüz, İncesu, Halife, Kılka, Geçit, Vara, Salahane, Yk.dumanlı, Göl, Karabulak, Abdullah, Bozo, Çevlik, Tekmal, Çubuklu, Alpaslan, Güzeldere, Zübeyt Komu, Canik, Kale, Yeşilçimen, Badişan, Keleşler Mezrası, Dinçer, Çay, Hırbe, Selahaddini Eyyubi, Cumhuriyet, Gülçimen, Yeşilova, Hazne, Balcılar, Budak, Yk.hırbe, Cami, Tozbelen, Evren, 14-apr, Yeşil çimen, İnönü, Çiçek, Zorava, Değirmen, Cumhuriyet (liç), Zali, Yeni, Atatürk, Küncük, Düzce, Mezra, Yayalar, Yayla Evi, Yeşilce, Yılanlı, Sarısu, Sütlü Pınar, Hırba Gülan, Mecnungölü, Süphan Dağı, Şeytanova, Çortali, Merkez, Kanışeviti, Dedeli, Kızılağıl, Patnos, Satıbulak, Yukarımahalle, Yukarı Tepe önü, Arpacık, Yusuf Akbulut, Kayadibi, Harabekent, Üzümlü, Maltepe, Ahmed-i Hani Mahallesi, Abdulvehap Küfrevi, Adalet ve Cızvız bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gölsevti, Fatih, Gazi, Yavuz, Abide, Fırat, Murat, Keman, Mamık, Arap, Mezra, Çayır, Reşo, Komik, Konak, Ağrı Osb, Güzeldere, Üç Evler, Kazımkarabekir, Sıtkıye, Alpaslan, Merkez, Pınarcık, Darıca, Bahçelievler, Cumhuriyet, 100.yıl, Hürriyet, Ayranlı, Ferhat, Fevziçakmak, Aşağıküpkıran, Altınçayır, Aşağısubaşı, Esen Köy, Kurtuluş, Yayıklı, Yukarı Pınar, Mehmet Akif Ersoy, Fevzi çakmak, Kazım Karabekir, Aşağı Pınar ve Leylek Pınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Diyadin Çekici

Diyadin çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Beşevler, Kaynaklı, Yol üstü, Yukarı Satıcılar, Harabe, Kom, Tarım, Gulebıst, Çifçi, Kamil ışık Komu, Abdulkadir çetin, Kurt Dere, İbrahim Komu, İpek, Zorava, Diyadin, Fatih, 14-apr, Murat, Göl, Yılan, Ketenpınar, Atatürk, Ahmet ışık, Beyaztaş, Yüceler, İsaağa, Cumhuriyet, Mecburiyet, Amereşk, Yeniipek, Merkez, Gültepe, Altınkilit, Yukarı Kardeşli, Tarlabaşı, Alikom, Durak, Kaplıca, Adakent, Buğdaylı, Aşağı Uğur, Yukarı Uğur, Şahinbey, Kırmızı Kom, Apro, Otlubayır, Yol, Akbıyık, Abdulhadi, Teyip, Yeyip, Akçay, Yol Boyu, Yukarı, Saitbey, İsaselam, Kezo, Aşağı Köh, Yukarı Köh ve Alaçayır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hamur Çekici

Hamur çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Güveç, Selim, Nenik, Çeşme, Hamur, Kale, Gome, Mezra, Tazeköy, Toklu, Şikeft, Kuncık, Oluklu, Örenli, Şehit, Yeni, Hanik, Altın Yurt, Tutak, Kendalana, Yeşil, Yazılı, Bozo çayırı, Aliağa, Kümbet, Akyurt, Yamaç, Orta Mollahasan, Tepecik, Kayalar, Uzun çeşme, Üç Evler, Yukarı Kaya, Aşağı Kayalar, Boztepe, Aşağı Mollahasan, Aşağı Göze, Yk Kuyuncu, Bekciler Mezrası, Tatlısu, Aş Koyuncu, Ortaköy, Yukarı Deredibi, Musabey, Yukarı Göze, Güllüce, Yukarıekincik, Darboğaz, Yoğurtçu, Gülçimen, Yk. Mollahasan, Aşağı Yurt, Karadere, Yk Yurt, Ömerşaban ve Danacık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Tutak Çekici

Tutak çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Tepebaşı, Tutak, Cami, Murat, Pınar, Yeni, Merkez, Hurisan, Ada, Zozo, Topi, Aydın, Aksu, Mollahalit, Lal Yusuf, Kayalar, Karşıyaka, Değirmendere, Gülçimen, Alihirco, Edisler, Kayadibi, Merpezer, Kuşkaya, Hurriyet, Güçimen, Sofukacıl ve Yazı Başı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Doğubayazıt Çekici

Doğubayazıt çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Kale, Çiftepınar, Koçkıran, Ziyaret, Hasankeyf, Gır, Konutlar, Doğubayazıt, Abdigör, Barış, Türkmen, Vatan, Bekirağıl, Künütepe, Aşağı Güngören, Tımır, İshakpaşa, Uluyol, Gökçebulak, Darık, Altun Tepe, Aydoğan, Demir Kapı, Sütcü, Tepeli, Taşlı, Uğrak, Göksügüzel, Çayır, Bedir, Kurutepe, Rızde, Yeni, Elle, Kesme Taş, Tab, Demir Kılıç, Konut, Şevket, Büyük Ağrı, Ortaca, Haso, Ahmedihani, Ağa, Yeniköy, Körük, Duryan, Akçukur, Çatkıran, Güzel, Küçük Yılanlı, Aş.küçük Yılanlı, Küplü, Küçük Uzun Yazı, Mirağıl, Yukarı Melikşah, Ömerbey, Hürriyet ve Yolüstü bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Taşlıçay Çekici

Taşlıçay çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Esen, Döşeme, Taşlıçay, Kado, Satikomu, Çermik, Çökelge, Yaylacık, Çekelge, Hürriyet, Kürekli, Cumhuriyet, Adakent, Kayalık, Sivrice, İnanlı, Adnan Menderes, Gümüşlü, Şentürk Uzun, Yeniköy ve Gültepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Eleşkirt Çekici

Eleşkirt çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Aşağıcihanbey, Fatih, Posto, Gökçayır, Lozan, Şehit Engin, Ali Paşa, Eyüpkomu, Dalkılıç Konutlar, Eleşkirt, Oklavalı, Aydıntepe, Yeşilyurt, Esentepe, Hürriyet, İstiklal, Karşıyaka, Müftüselim, Merkez, Akyumak Mezrası, Han, Değirmengeçidi, Zeyit, Tahir, Çelik, Kazım Karabekir ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Ağrı’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın