Hatay Çekici; Yol Yardım güvencesiyle, Hatay ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Araç Çekici Hizmetleri

Hatay’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hatay’ın Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Hatay’ın ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Akçakoca, Yığılca, Merkez, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova ve Kaynaşlı bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Hatay oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Hatay Çekici Hizmeti Bölgeleri

Antakya Çekici

Antakya çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Akcurun, Kışla Saray, Avsuyu, Alaattin, Serinyol, Karlısu, Bitiren, Saraycık, Cebrail, Fevzi çakmak, Derince, Üzümdalı, Gazi, Akevler, Aşağıoba, Akasya, Aksaray, Paşaköy, Tanışma, Yeşilova, Üçgedik, Kuzeytepe, Küçükdalyan, Madenboyu, Kisecik, Yaylacık, Orhanlı, Ulucamii, Yeni Camii, Kışlasaray, Saçaklı, Odabaşı, Zülüflühan, Suvatlı, Uzunaliç, Mansurlu, Kocaabdi, Gazi Paşa, Saraykent, Tahtaköprü, Melekli, Şirince, Sofular, Günyazı, Maraşboğazı, Narlıca, Dutdibi, Apaydın, Ekinci, Açıkdere, Haraparası, Dikmece, Altınçay, Esentepe, Barbaros, Habib-i Neccar, Akçaova, Alahan, Emek, Kantara, Esenlik, Anayazı, Arpahan, Doğanköy, Bağrıyanık, Kuyulu, Kanatlı, Hasanlı, Biniciler, Bohşin, Güzelburç, Gökçegöz ve Büyükdalyan bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Payas Çekici

Payas çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sincan, Kürtül, Payas, Karşı, Karşıosb, Çağlalık, Cumhuriyet, İstiklal, Yıldırım Beyazıt ve Karacami bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Dörtyol Çekici

Dörtyol çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yeniyurt, Dörtyol, Yeşilköy, Numune Evler, Altınçağ, Kuzuculu, Çatköy, Kapılı, Özerli, Ocaklı, Kışlalar, Çaylı, Yeşil, Sanayi ve Konaklı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İskenderun Çekici

İskenderun çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Tepeler, Barbaros, Akarca, Meydan, Büyükdere, Denizciler, Düğünyurdu, Suçıkağı, Kaledibi, Sakarya, Cırtıman, Çay, Hürriyet, Güzelçay, Bekbele, Yenişehir, Süleymaniye, Gültepe, Numune, Buluttepe, Azganlık, Savaş, Dumlupınar, Sanayi, Güzelköy, Sarıseki, Barıştepe, Pınarbaşı, Fatih Sultan Mehmet, Cumhuriyet, Kurtuluş, Yunus Emre, Bitişik, Muradiye, Çınarlı, Kocatepe, Karayılan, İsmet İnönü, Esentepe ve Pirireis bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Erzin Çekici

Erzin çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gökgöl, Turunçlu, Erzin, İsali, Hürriyet, Mustafalı, Yeni, Şükrü Paşa, Yoncadüzü, Başlamış, Kuyuluk, Aşağıburnaz, Gökdere, Kızlarçayı, Yeşiltepe, Yukarıburnaz, Bahçelievler, Cumhuriyet, İstiklal ve Mahmutlu bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Reyhanlı Çekici

Reyhanlı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Karahüyük, Öz Kurtuluş, Cüdeyde, Bayır, Reyhanlı, Ahmetbeyli, Oğulpınar, Bağlar, Davutpaşa, Yeni, Kumtepe, Fevzipaşa, Yenişehir, Bahçelievler, Suluköy, Değirmenkaşı, Göktepe, Konuk, Terzihüyük, Alakuzu, Paşahüyük, Mehmetbeyli, Kuletepe, Gültepe, Kuşaklı, Karacanlık, Beşaslan, Cilvegözü, Karasüleymanlı, Kurtuluş, Bükülmez, Tayfursökmen, Fidanlık, Varışlı, Akyayla, Adabucak, Gazimürseltepesi, Nergizli, Üçtepe ve Esentepe bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Samandağ Çekici

Samandağ çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Uzunbağ, Batıayaz, Yeşilköy, Çiğdede, Karaçay, Vakıflı, Yeni, Kapısuyu, Tekebaşı, Deniz, Çubuklu, Çöğürlü, General şükrü Kanadlı, Koyunoğlu, Gözene, Samandağ, Huzurlu, Atatürk, Seldiren, Yeşilada, Tomruksuyu, Ataköy, Mağaracık, Yeşilyazı, Yoğunoluk, Cemal Gürsel, Hıdırbey, Çanakoluk, Eriklikuyu, Büyükoba, Kuşalanı, Avcılar, Mızraklı, Fidanlı, Cumhuriyet, Değirmenbaşı ve Kurtderesi bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kırıkhan Çekici

Kırıkhan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kırıkhan, Dedeçınar, Kazkeli, Fatih, Ceylanlı, Mahmutlu, Ilıkpınar, Kurtlusoğuksu, Karaelmaslı, Karamağara, Karamankaşı, Karataş, Kurtlusarımazı, Kızılkaya, Reşatlı, Karadurmuşlu, Camuzkışlası, Sucuköy, Kurtuluş, Mimar Sinan, Özyörük, Alaybeyli, Alibeyçağıllı, Arkıtça, Balarmudu, Başpınar, Bektaşlı, Çamseki, Çataltepe, Danaahmetli, Delibekirli, Gölbaşı, Güventaşı, Güzelce, İçada, Kamberlikaya, Kamışlar, Baldıran, Karaçağıl, Adalar, Gültepe, Demirkonak, İncirli, Kaletepe, Çamsarı, Alsancak, Alparslan, Aydınlı, Gazi, Menderes, Muratpaşa, Özkızılkaya, Kangallar, Narlıhopur, Özsoğuksu, Saylak, Gündüz, Abalaklı, Attutan, Çiloğlanhüyüğü, Torun, Barbaros, 408 Evler, Kodallı, Söğütlüöz, Aygırgölü, Cumhuriyet, Taşoluk, Topboğazı, Bahçelievler, Yılanlı, Çankaya, Yeni ve Yalangoz bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Yayladağı Çekici

Yayladağı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kulaç, Çaksına, Çandır, Bozlu, Tutlubahçe, Kızılçat, Hisarcık, Çayır, Yenice, Karaköse, Çabala, Kösrelik, Güveççi, Üçırmak, Görentaş, Denizgören, Yukarıpulluyazı, Ayışığı, Leylekli, Şakşak, Karacurun, Yayladağı, Güzelyurt, Sungur, Arslanyazı, Turfanda, Çakı, Dusduru, Gürışık, Kışlak, Kurtuluş, Çamaltı, Sürütme, Yeşiltepe, Olgunlar, Uluyol, Yoncakaya, Bezge, Aydınbahçe, Yalaz ve Yayıkdamlar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Altınözü Çekici

Altınözü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sarılar, Oymaklı, Günvuran, Altınkaya, Keskincik, Fatikli, Avuttepe, Kamberli, Kılıçtutan, Boynuyoğun, Kıyıgören, Büyükburç, Dokuzdal, Tepehan, Erbaşı, Kazancık, Gözecik, Toprakhisar, Ziyaret, Seferli, Enek, Karbeyaz, Kozkalesi, Kolcular, Yenişehir, Mayadalı, Türkmenmezraası, Yunushanı, Alakent, Atayurdu, Altınözü, Yanıkpınar, Babatorun, Karsu ve Kurtmezraası bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Defne Çekici

Defne çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gümüşgöze, Turunçlu, Subaşı, Defne, Döver, Tavla, Çökek, Özbek, Koçören, Üzengili, Dursunlu, Harbiye, Yeşilpınar, Hüseyinli, Yeniçağ, Güneysöğüt, Meydancık, Armutlu, Çardaklı, Aknehir, Aşağıokçular, Balıklıdere, Ballıöz, Çınarlı, Akdeniz, Bostancık, Sinanlı, Toygarlı, Elektrik, Bahçeköy, Orhanlı, Değirmenyolu, Büyükçat, Hancağız, Sümerler, Çekmece, Samankaya ve Karşıyaka bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Belen Çekici

Belen çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Benlidere, Çerçikaya, Şenbük, Bakras, İssume, Belen, Atik, Kıcı, Sarımazı, Fatih, Çakallı, Halilbey, Muhlisali, Güzelyayla, Karapelit, Cumhuriyet, Kömürçukuru, Müftüler, Ötençay ve Derebahçe bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hassa Çekici

Hassa çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bintaş, Tiyek, Demrek, Aktepe, Küreci, Yuvalı, Güvenç, Buhara, 15-nov, Hassa, Söğüt, Koruhüyük, Girne, Tepebaşı, Yeni, Akbez, Gülkent, Çay, Hacılar, Mazmanlı, Sugediği, Yeniyapan, Gazeluşağı, Katranlık, Bademli, Yoluklar, Arpalıuşağı, Yukarıbucak, Zeytinoba, Akkülek, Dedemli, Yukarıkarafakılı, Sapanözü, Eğribucak, Ardıçlı, Aşağıkarafakılı, Haydarlar, Çınarbaşı, Gülpınar ve Derviş Paşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Arsuz Çekici

Arsuz çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Aşağı Kepirce, Işıklı, Akçalı, Üçgüllük, Arpaçiftlik, Arsuz, Karagöz, Tülek, Hüyük, Kışla, Arpaderesi, Çetillik, Kale, Konacık, Kurtbağı, Tatarlı, Haymaseki, Kozaklı, Nardüzü, Nergizlik, Gökmeydan, Gözcüler, Madenli, Harlısu, Beyköyü, Derekuyu, Gülcihan, Hacıahmetli, Pirinçlik, Arpagedik, Avcılarsuyu, Yukarıkepirce, Karaağaç, Helvalı, Karahüseyinli ve Uluçınar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kumlu Çekici

Kumlu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Akkuyu, Kumlu, Keli, Aktaş, Muharrem, Kaletepe, Akkerpiç, Kırcaoğlu, Gökçeoğlu, Cumhuriyet, Batıayrancı, Akpınar ve Doğuayrancı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Araç Çekici Hizmetleri

Hatay’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın