Sakarya Çekici, Yol Yardım güvencesiyle, Sakarya ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Araç Çekici Hizmetleri

Sakarya’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

 

Sakarya Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Sakarya ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Pamukova, Akyazı, Hendek, Sapanca, Kaynarca, Serdivan, Karapürçek, Söğütlü, Taraklı, Adapazarı, Ferizli, Arifiye, Erenler, Karasu, Kocaali ve Geyve bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Sakarya oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Sakarya Çekici Hizmeti Bölgeleri

Pamukova Çekici

Pamukova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Oruçlu, Bayırakçaşehir, Pamukova, Kemaliye, Ahılar, Çilekli, Hüseyinli, Cihadiye, Teşvikiye, Şahmelek, Akçakaya, Bacıköy, Turgutlu, Paşalar, Ağaççılar, Mekece, Mesruriye, Hayrettin, Cumhuriyet, İsabalı, Şeyhvarmaz, Kadıköy, Kazımiye, Yenice, Eskiyayla, Elperek, Pınarlı, Karapınar, Özbek, Fevziye, Bakacak, Eğriçay ve Çardak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akyazı Çekici

Akyazı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Topağaç, İnönü, Gökçeler, Kumköprü, Pazarköy, Küçücek Istiklal, Boztepe, Yuvalak, Madenler, Çatalköprü, Ömercikler, Türkormanköy, Güzlek, Buğdaylı, Reşadiye, Akyazı, Uzunçınar, Merkezyeniköy, Düzyazı, Hasanbey, Durmuşlar, Çıldırlar, Güvençler, Kuzuluk, Alaağaç, Yunus Emre, Karaçalılık, Seyfeler, Vakıf, Dedeler, Kabakulak, Yongalık, Dokurcun, Konuralp, Erdoğdu, Küçücek Cumhuriyet, Yeni, Çakıroğlu, Bediltahirbey, Yağcılar, Kepekli, Şerefiye, Harunusta, Yörükyeri, Mansurlar, Taşağıl, Altındere, Haydarlar, Bedil Kazancı, Taşburun, Yenidoğan, Taşyatak, Yeniorman, Osmanbey, Hanyatak, Hastahane ve Bedilkadırbey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hendek Çekici

Hendek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Göksu, Bayraktepe, Necatipaşa, Yeniyayla, Yukarıhüseyinşeyh, Kemaliye, Martinler, Akpınar, Paşaköy, Akarca, Nuriye, Esentepe, İkramiye, Yeşilyurt, Türbe, Sukenarı, Yeni, Güldibi, Hendek, Kazımiye, Yeşilköy, Çayırbaşı, Turanlar, Karatoprak, Hüseyinşeyh, Karadere, Kırktepe, Yayalar, Akçayır, Sivritepe, Beylice, İkbaliye, Kadifekale, Şeyhler, Tuzak, Aktefek, Puna Ortaköy, Hacimbey, Yağbasan, Uzunçarşı, Beyköy, Balıklıihsaniye, Gündoğan, Kargalıyeniköy, Hamitli, Kalayık, Aksu, Yarıca, Kahraman, Dikmen, Aşağıçalıca, Güney, Kurtuluş, Köprübaşı, Harmantepe, Halaç, Kargalı Hanbabaosb, Yukarıçalıca, Çamlıca, Dereköy, Lütfiyeköşk, Sümbüllü, Sarıyer, Bakacak, Kargalı Hanbaba, Çukurhan, Eskibıçkı, Bıçkıatik, Kocatöngel, Uzuncaorman, Mahmutbey, Sarıdede, Hicriye ve Çiftlik bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sapanca Çekici

Sapanca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İkramiye, Camicedit, Sapanca, Yanık, Kırkpınar Tepebaşı, Kırkpınar Hasanpaşa, Şükriye, Çayiçi, Kurtköy Yavuzselim, Muradiye, Kırkpınar Soğuksu, Nailiye, Akçay, İstanbuldere, Kuruçeşme, Rüstempaşa, İlmiye, Ünlüce, Gazipaşa, Balkaya, Fevziye ve Mahmudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kaynarca Çekici

Kaynarca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Başoğlu, Kaynarca, Sarıbeyli, Güven Semti, Şeyhtımarı, Okçular, Ömerağa, Arifağa, Konak, Kırktepe, Gölce, Küçükkışla, Turnalı, Müezzinler, Kulaklı, Birlik, Büyükyanık, Cebek, Duduköy, Küçükkaynarca, Ziahmet, Ortaköy, Kertil, Kayacık, Taşoluk, Uğurlu, İşaret, Karamanlar, Kızılcaali, Uzakkışla, İmamlar, Merkez, Akbaşlı, Karaçalı ve Hatipler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Serdivan Çekici

Serdivan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kuruçeşme, Esentepe, Serdivan, Beşevler, Arabacıalanı, Çubuklu, Otuziki Evler, Reşadiye, İstiklal, Meşeli, Selahiye, Yukarıdereköy, Köprübaşı, Kızılcıklı, Hamitabat, Aşağıdereköy, Kemalpaşa, Uzunköy, Beşköprü, Kazımpaşa, Dağyoncalı, Bahçelievler ve Yazlık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karapürçek Çekici

Karapürçek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yüksel, Küçükkarapürçek, Yazılıgürgen, Meşepınarı, Teketaban, Kızılbayır, İnönü, Cumhuriyet, Kanlıçay, Mecidiye, Karapürçek ve Hocaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Söğütlü Çekici

Söğütlü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kurudil, Orta, Türkbeylikkışla, Cami Cedit, Hasanfakı, Akçakamış, Fındıklı, İmamlar, Tokmaklıdere, Kantar, Rüstemler, Gündoğan, Levent, Söğütlü, Sıraköy, Akarca, Karateke, Soğucakosb, Küçük Söğütlü, Soğucak, Akgöl ve Maksudiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Taraklı Çekici

Taraklı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Harkköy, Taraklı, Pirler, Yeniköy, Avdan, Esenyurt, Duman, Uğurlu, İçdedeler, Hacıyakup, Hacımurat, Kemaller, Çamtepe, Akçapınar, Aksu, Dışdedeler, Yenidoğan, Alballar, Ulucamii ve Hacıaliler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Adapazarı Çekici

Adapazarı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kayrancık, Acıelmalık, Cumhuriyet, Nasuhlar, Güllük, Turnadere, Karakamış, Sakarya, Tuzla, Taşkısığı, Semerciler, Yağcılar, Akıncılar, Harmantepe, Küçükhataplı, Kışla, Camili, Güneşler Yeni, Evrenköy, Papuççular, Orta, Salmanlı, Yenigün, Çerçiler, Maltepe, Çökekler, Güneşler Merkez, Bağlar, Hacılar, Karaköy, Karaman, Süleymanbey, Mudurnu, Yenidoğan, Alandüzü, İstiklal, Kurtbeyler, İlyaslar, Aşırlar, Çağlayan, Mahmudiye, Elmalı, Karadavutlu, Köprübaşı, Kasımlar, Işıklar, Şeker, Doğancılar, Abalı, Karapınar, Bileciler, Hacıramazanlar, Yenicami, Taşlık, Karaosman, Şirinevler, Karadere, Yeşilyurt, İkizce Osmaniye, Örentepe, Çukurahmediye, Adapazarı, Korucuk, Solaklar, Çamyolu, Kurtuluş, Mithatpaşa, Tekeler, Kavaklıorman ve Budaklar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ferizli Çekici

Ferizli çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Tokat, Damlık, Sinanoğlu, Osmanağa çiftliği, Devlet, Ferizliosb, İnönü, Ferizli, Hocaoğlu, Ceylandere, Ağacık, Sarıahmetler, Yeni, Nalköy, Değirmencik, Akçukur, Abdürrezzak, Kusca, Seyifler, Teberik, İstiklal, Kemalpaşa ve Doğancı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Arifiye Çekici

Arifiye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hanlıköy, Arifbey, Çaybaşı Fuadiye, Semerciler, Kemaliye, Karaaptiler, Karaçomaklar, Kirazca, Arifiye, Ahmediye, Hanlı Merkez, Türkçaybaşı, Hacıköy, Cumhuriyet, Adliye, Kışlaçay, Çınardibi, Fatih, Neviye, Hanlı Sakarya, Mollaköy, Kumbaşı, Aşağı Kirazca ve Yukarıkirazca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Erenler Çekici

Erenler çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çaykışla, Ekinli, Yazılı, Kozluk, Değirmendere, Nakışlar, Çaybaşıyeniköy, Emirler, Şeyhköy, Tabakhane, Küçükesence, Bekirpaşa, Büyükesence, Kayalarreşitbey, Kamışlı, Şükriye, Küpçüler, Pirahmetler, Tuapsalar, Hürriyet, Dilmen, Hacıoğlu, Erenler, Hasanbey, Horozlar, Epçeller, Alancuma ve Sarıcalar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Karasu Çekici

Karasu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Hürriyet, Kuyumcullu, Camitepe, Tepetarla, Tuzla, Ortaköy, Karanlıkdere, Darıçayırı, Kancalar, Yeşilköy, Gölköprü, Karamüezzinler, Ardıçbeli, İncilli, Üçoluk, Kurumeşe, Manavpınarı, Karapınar, Taşlıgeçit, Paralı, Karasu, Resuller, Adatepe, Çatalövez, Yalı, Kurudere, Kabakoz Osb, Aziziye, Yuvalıdere, Yeni, Limandere, Konacık, Denizköy, Subatağı, Yenidoğan, Kabakoz, İhsaniye, Yassıgeçit ve Kuzuluk bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kocaali Çekici

Kocaali çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gümüşoluk, Akpınar, Alandere, Kozluk, Kestanepınarı, Karalar, Kirazlı, Ağalar, Köyyeri, Kızılüzüm, Kocaali, Küplük, Yalpankaya, Yayla, Hızar, Yeni, Yalı, Aktaş, Koğutpelit, Çukurköy, Bezirgan, Şerbetpınar, Açmabaşı, Görele, Demiraçma, Kadıköy, Aydoğan, Yanıksayvant, Karşı, Süngüt, Merkez, Melen ve Selahiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Geyve Çekici

Geyve çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Alıplar, Sabırlar, Boğazköy, Çeltikler, Akkaya, Aydınlar, Çengel, Çine, İhsaniye, Akıncı, Doğancıl, Dereköy, Akdoğan, Bozören, Camikebir, Ahibaba, Doğantepe, Demirler, Doğançay, Belpınar, Bağlarbaşı, Çayköy, Karaçam, Epçeler, Burhaniye, Çamlık, Safibey, Tepecikler, Setçe, Alifuatpaşa, Nuruosmaniye, Yaylak, Şerefiye, Gazi Süleyman Paşa, Yörükler, Bağcaz, Saraçlı, Sekiharman, Sütalan, Umurbey, Şehren, Kozan, Ilıca, Düzakçaşehir, Geyve, Güney, Kamışlı, Hacıosmanlar, Günhoşlar, Halidiye, Melekşeoruç, Poydular, Karacaören, Hırka, Koru, Köprübaşı, İlimbey, Eşme, Orhaniye, Esenköy ve Kulfallar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Sakarya’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın