Tekirdağ Çekici; Tekirdağ ve çevresinde Anında Çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Araç Çekici Hizmetleri

Tekirdağ’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tekirdağ Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Tekirdağ ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Süleymanpaşa, Çorlu, Şarköy, Muratlı, Marmaraereğlisi, Malkara, Kapaklı, Çerkezköy, Hayrabolu, Ergene ve Saray bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Tekirdağ oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Tekirdağ Çekici Hizmeti Bölgeleri

Süleymanpaşa Çekici

Süleymanpaşa çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bıyıkali, Değirmenaltı, Karabezirgan, Kazandere, Aydoğdu, Semetli, Ormanlı, Gündüzlü, Araphacı, Kınıklar, Kaşıkçı, Nusratlı, Banarlı, Kumbağ, Otmanlı, Süleymanpaşa, Çanakçı, Yuva, Karadeniz, Yavuz, Zafer, Ahmedikli, Seymenli, Karahalil, Dedecik, Yeniköy, Bahçelievler, Yazır, Karaçalı, Tatarlı, Mahramlı, Kılavuzlu, Oruçbeyli, Yayabaşı, Işıklar, Ortaca, Hacıköy, Nusratfakı, Köseilyas, Ahmetçe, Ertuğrul, Selçuk, Naipköy, Barbaros, Karansıllı, Kayı, Evciler, Husunlu, Güveçli, Ferhadanlı, Altınova, Avşar, Hürriyet, Taşumurca, Aşağıkılıçlı, Karacakılavuz, İnecik, Eskicami, Karaevli, Osmanlı, Doğrukaracamurat, Generli, Yukarıkılıçlı, Demirli ve Karahisarlı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çorlu Çekici

Çorlu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Deregündüzlü, Çorlu, Seymen, Önerler, Hıdırağa, Havuzlar, Cemaliye, Kazımiye, Kemalettin, Muhittin, Maksutlu, Silahtarağa, Esentepe, Reşadiye, Şeyhsinan, Hürriyet, Zafer, Silahtar, Nusratiye, Türkgücü Osb, Şahpaz, Cumhuriyet, Türkgücü, Hatip, Alipaşa ve Rumeli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Şarköy Çekici

Şarköy çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Mürefte, Çınarlı, Aşağıkalamış, Mursallı, Kocaali, Palamut, Gaziköy, Bulgur, Yayaköy, İstiklal, Gölcük, İğdebağları, Sofuköy, Camikebir, Yayaağaç, Hoşköy, Şarköy, Kızılcaterzi, Yukarıkalamış, Tepeköy, Uçmakdere, Yörgüç, Çengelli, Güzelköy, Eriklice, Beyoğlu, İshaklı, Kirazlı ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Muratlı Çekici

Muratlı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İstiklalkurtpınar Osb, Fatih, Aydınköy, Muratlı, Hanoğlu, İnanlı, Aşağısevindikli, İstiklal-kurtpınar, Yeşilsırt, Kırkkepenekli, Kazım Dirik-turan, Yurtbekler, Müsellim, Kepenekli, Ballıhoca ve Yukarısırt bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Marmaraereğlisi Çekici

Marmaraereğlisi çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Marmaraereğlisi, Sultanköy, Cedit Ali Paşa, Yeniçiftlik, Dereağzı, Türkmenli, Çeşmeli, Yakuplu ve Bahçelievler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Malkara Çekici

Malkara çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sarıpolat, Kavakçeşme, Yenice, Sağlamtaş, Sarnıç, Küçükhıdır, Karacagür, Çimendere, Mestanlar, Çavuşköy, Yaylagöne, Hacısungur, Emirali, Kiremitlik, Davuteli, Izgar, Gözsüz, Yörücek, Balabancık, Çınaraltı, İshakça, Kadıköy, Hacıevhat, Elmalı, İbribey, Kermeyan, Cami Atik, Pirinççeşme, Müstecep, Malkara, Aksakal, Bağpınarı, Ballısüle, Gazibey, Deveci, Evrenbey, Doğanköy, Gönence, Yeni, Kalaycı, Karamurat, Ahmetpaşa, Kürtüllü, Kozyörük, Hemit, Ballı, Yaylaköy, Sarıyar, Karacahalil, Yılanlı, Bayramtepe, Demircili, Allıışık, Esendik ve Ahievren bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kapaklı Çekici

Kapaklı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kapaklı, Yanıkağıl, Cumhuriyet, Bahçeağıl, Bahçelievler, Karlı, Karaağaç Osb, Karaağaç, Mimar Sinan, İsmetpaşaosb, Kazım Karabekir, İnönü ve Pınarca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çerkezköy Çekici

Çerkezköy çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bağlık, İstasyon, Cumhuriyet, Gazi Osman Paşa Osb, Çerkezköy, Veliköy-yalıboyu Osb, Gazi Mustafa Kemal Paşa Osb, Yıldırım Beyazıt Osb, Veliköy Osb, Fatih, Fevzi Paşa, Kızılpınar, Veliköy, Yıldırım Beyazıt, Gazi Osman Paşa ve Gazi Mustafa Kemalpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hayrabolu Çekici

Hayrabolu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kadriye, Hisar, Kılıçlar, Muzruplu, Yörükler, Kabahöyük, İlyas, Soylu, Hayrabolu, Danişment, Hedeyli, Umurbey, Susuzmüsellim, Temrezli, Avluobası, Bayramşah, Büyükkarakarlı, Çene, Kandamış, Emiryakup, Cambazdere, Kemallar, Kutlugün, Hacıllı, Buzağcı, Kahya, Yörgüç, Kurtdere, Umurçu, Canhıdır, Ataköy, Örey, Çerkezmüsellim, Hayraboluosb, Lahna, Karababa, Karayahşi, Hasköy, Fahrioğlu, Subaşı, Övenler, Dambaslar, Karabürçek, Şalgamlı, Aydınlar, İsmailli ve Karakavak bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ergene Çekici

Ergene çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Ulaş, Kırkgöz, Velimeşe Osb, Velimeşe, Paşaköy, Marmaracıkosb, Misinli, Marmaracık, Ahimehmet, Esenler, İğneler, Vakıflar, Yulaflı, Vakıflar Osb, Ulaş Osb, Sağlık, Karamehmet ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Saray Çekici

Saray çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Osmanlı, Göçerler, Pazarcık, Ayaspaşa, Kurtdere, Karabürçek, Küçükyoncalı, Kavacık, Ayvacık, Çayla, Yeni, Çukuryurt, Bahçedere, Yuvalı, Saray, Güngörmez, Sofular, Büyükyoncalı, Bahçeköy ve Demirler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Tekirdağ’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın