Antalya Çekici, Anında Çekici güvencesiyle, Antalya ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Araç Çekici Hizmetleri

Antalya’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Antalya Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak Antalya ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Akseki, Gazipaşa, Alanya, Muratpaşa, Gündoğmuş, Korkuteli, Konyaaltı, İbradı, Kemer, Kaş, Serik, Manavgat, Demre, Elmalı, Döşemealtı, Kepez, Finike, Kumluca ve Aksu bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Antalya oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Antalya Çekici Hizmeti Bölgeleri

Alanya Çekici

Alanya Çekicimiz çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz;, Sugözü, Kargıcak, Mahmutlar, Çıplaklı, Bucak, Uzunöz, Kadıpaşa, İsbatlı, Büyükhasbahçe, İncekum, Başköy, Avsallar, Orhan, Tophane, Bektaş, Dere, Kuzyaka, Gümüşkavak, Bayırkozağacı, Şekerhane, Asmaca, Kızılcaşehir, Uğurlu, Uğrak, Türkler, Basırlı, Bademağacı, Türktaş, Tosmur, Yenice, Toslak, Akçatı, Tırılar, Kayabaşı, Karakocalı, Kocaoğlanlı, Sapadere, Süleymanlar, Mahmutseydi, Alacami, Seki, Akdam, Saburlar, Keşefli, Soğukpınar, Alanya, Oba, Payallar, Öteköy, Paşaköy, Karamanlar, Fığla, Hacet,

Kızlar Pınarı, Küçükhasbahçe, Karapınar, Özvadi, İshaklı, Emişbeleni, Yaylalı, Hacımehmetli, Değirmendere, Cikcilli, Çarşı, Burçaklar, Bıçakçı, Beyreli, İmamlı, Hocalar, Hisariçi, Obaalacami, Gümüşgöze, Yaylakonak, Gözüküçüklü, Gözübüyük, Yeniköy, Güzelbağ, Güller Pınarı, Yeşilöz, Güney, Elikesik ve Üzümlü bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Muratpaşa Çekici

Muratpaşa çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Lara, Kızılarık, Kırcami, Meydankavağı, Memurevleri, Topçular, Sedir, Zerdalilik, Fener, Haşimişcan, Konuksever, Tarım, Güvenlik, Ermenek, Demircikara, Mehmetçik, Eskisanayi, Kızıltoprak, Muratpaşa, Altındağ, Yüksekalan, Gençlik, Meltem, Kızılsaray, Çarşı, Balbey, Cumhuriyet, Sinan, Yenigün, Bahçelievler, Doğuyaka, Güzelbağ, Gebizli, Yıldız, Yeşilköy, Deniz, Soğuksu, Barbaros, Zümrütova, Etiler, Yeşildere ve Varlık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Manavgat Çekici

Manavgat çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Manavgat, Aksaz, Çakış, Yavrudoğan, Çaltepe, Side, Dolbazlar, Yeniköy, Oymapınar, Gebece, A. Pazarcı, Şişeler, Ahmetler, Y.hisar, Kırkkavak, Hacıali, Burmahan, Bucakşeyhler, Uzunlar, Karakaya, Hocalar, Beydiğin, Karacalar, Değirmenli, Hacıobası, A. Hisar, Kızılağaç, Kasaplar, Düzağaç, Altınkaya, Evrenseki, Emek, Çolaklı, Salkım Evler, Sağırin, Gültepe, Çeltikçi, Evrenleryavşı, Sanayi, Milli Egemenlik, Aşağıışıklar, Hatipler, Aydınevler, Sarılar, Çayyazı, Sevinçköy, Denizyaka, Tepeköy, Sülek, Örnek, Gaziler, Gündoğdu,

Cevizler, Mimar Sinan, Çardakköy, Yeşilbağ, Denizkent, Kalemler, Halitağalar, Doğançam, Demirciler, Güzelyalı, Karaöz, Sorgun, Bereket, Değirmenözü, Ilıca, Hocalı, Ballıbucak, Sırtköy, Kızılot, Seydiler, Kadılar, Taşkesiği, Kavaklı, Büklüce, Taşağıl, Salur, Tilkiler, Namaras, Yaylaalan, Odaönü, Karabük, Şelale, Kısalar, Örenşehir, Hacıisalı, Ulukapı, Uzunkale, Karabucak, Yalçıdibi, Dikmen, Perakende, Gençler, Çenger, Bozyaka, Çavuşköy, Yukarıışıklar, Saraçlı, Belenobası, Boztepe, Bahçelievler, Çağlayan, Yayla, Y.pazarcı, Eski Hisar ve Kızıldağ bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akseki Çekici

Akseki çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Susuzşahap, Hüsamettinköy, Güneykaya, Geriş, Dutluca, Dikmen, Akseki, Cendeve, Pınarbaşı, Taşlıca, Güzelsu, Fakılar, Menteşbey, Belenalan, Salihler, Mahmutlu, Süleymaniye, Sarıhacılar, Boğaz, Çaltılıçukur, Yarpuz, Kepez, Demirciler, Çanakpınar, Minareli, Cemerler, Hocaköy, Kuyucak, Sadıklar, Çukurköy, Büyükalan, Hacı Ilyas, Kepezbeleni, Bademli, Erenyaka, Çimiköy, Ceceler, Akşahap, Günyaka, Cevizli, Gümüşdamla, Çınardibi, Emiraşıklar, Güçlüköy, Sinanhoca, Sarıhaliller, Karakışla, Alaçeşme, Değirmenlik, Aşağıaşıklar, Bucakalan ve Bucakkışla bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gazipaşa Çekici

Gazipaşa çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Macar, Kahyalar, Koru, İnceğiz, Gürçam, Cumhuriyet, Yenigüney, Gökçebelen, Çamlıca, Küçüklü, Yeniköy, Sugözü, Çimenbağ, Çalıpınar, Yeni, Şahinler, Karalar, Çile, Esenpınar, Pazarcı, Bakılar, Göçük, Öznurtepe, İnal, Korubaşı, Yakacık, Doğanca, Beyobası, Karatepe, Hasdere, Gökçesaray, Ekmel, Gazi, Çığlık, Çobanlar, Zeytinada, Karaçukur, Beyrebucak, Yeşilyurt, Esentepe, Üçkonak, Güneyköy, Akoluk, Gazipaşa, Çörüş, Aydıncık, Çakmak, Muzkent, Kırahmetler, Kızılgüney, Ilıca, Aydın ve İstiklal bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Finike Çekici

Finike çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Dağbağ, Kale, Asarönü, Gökbük, Kızılca, Çamlıbel, Karşıyaka, Akçaalan, Günçalı, Turunçova, Yeşilköy, İskele, Gökçeyaka, Boldağ, Hasyurt, Yalnız, Yeşilyurt, Yeni, Saklısu, Eski, Finike, Yuvalı, Arif, Yazır, Sahilkent ve Alacadağ bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gündoğmuş Çekici

Gündoğmuş çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Karadere, Akyar, Özügür, Ortaköy, Yeniköy, Fatih, Köprülü, Senir, Karaköy, Çamlıalan, Ortakonuş, Eskibağ, Güneycik, Karabul, Balkaya, Güneyyaka, Kozağacı, Narağacı, Çaltı, Kalecik, Kayabükü, Gündoğmuş, Bedan, Karaisa, Serinyaka ve Umutlu bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Korkuteli Çekici

Korkuteli çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Avdan, Karataş, Kargalık, Dereköy, Kiremitli, Kızılcadağ, Küçüklü, Söğütcük, Korkuteli, Kızılaliler, Nebiler, Yazır, Alaaddin, Büyükköy, Yelten, Taşkesiği, Küçükköy, Bahçeyaka, Beğiş, Esenyurt, Garipce, Uzunoluk, Kemerağzı, Kırkpınar, Kayabaş, Duraliler, Bozova, Karşıyaka, Mamatlar, Leylek, Tatköy, Çukurca, Yeleme, Çomaklı, Ulucak, Gümüşlü, Yukarıkaraman, Köseler, Sülekler, Karabayır, Kozağacı, Çıvgalar, Göçerler, Çaykenarı, Manay, Yeşiloba, Osmankalfalar, Akyar, Bayat, Bayatbademleri, Güzle, Yeşilyayla, Kargın, İmecik, İmrahor, Aşağıpazar, Karakuyu, Yakaköy ve Yeni bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Konyaaltı Çekici

Konyaaltı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kır, Çamlıbel, Gökdere, Aydınlık, Çakırlar, Dağ, Molla Yusuf, Karatepe, Uncalı, Zümrüt, Uluç, Liman Sb, Pınarbaşı, Arapsuyu, Siteler, Bahtılı, Hurma, Altınkum, Akdamlar, Kuşkavağı, Çitdibi, Üçoluk, Akkuyu, Liman, Geyikbayırı, Gökçam, Toros, Suiçecek, Aşağıkaraman, Sarısu, Yeni, Öğretmenevleri ve Doyran bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İbradı Çekici

İbradı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Aydınyayla, Üzümdere, Başlar, Aydınkent, Ormana ve Çukurviran bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kemer Çekici

Kemer çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Beycik, Göynük, Arslanbucak, Tekirova, Kiriş, Kuzdere, Kemer ve Merkez bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kaş Çekici

Kaş çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Belkonak, Uğrar, Cemre, Kınık, Aklar, Çeşme, Gürsu, Kemer, Gömbe, Akörü, Dere, Kaş, Ağullu, Ova, Sinneli, Çamlıova, Belenli, Karadağ, Çayköy, Dirgenler, İslamlar, Palamut, Hacıoğlan, Bezirgan, Sahilkılınçlı, Pınarbaşı, Andifli, Üzümlü, Beldibi, Yeşilbarak, Boğazcık, Kalkan, İkizce, Gökçeören, Doğantaş, Yaylapalamut, Çataloluk, Çamlıköy, Gökçeyazı, Ortabağ, Sarıbelen, Yuvacık, Sarılar, Çukurbağ, Yaylakılınçlı, Kasaba, Kızılağaç, Çerler ve Sütleğen bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Serik Çekici

Serik çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Eminceler, Hacıosmanlar, Yanköy, Serik, Dorumlar, Gedik, Akçaalan, Çandır, Dikmen, Karıncalı, Belek, Hasdümen, Aşağıoba, Kozağacı, Çatallar, Gebiz, Burmahancı, Üründü, Aşağıkocayatak, Bucakköy, Kürüş, Etler, Yukarıçatma, Yeşilvadi, Merkez, Aşağıçatma, Kuşlar, Haspınar, Kadriye, Karadayı, Yukarıkocayatak, Deniztepesi, Berendi, Cumhuriyet, Kırbaş, Orta, Gökçepınar, Boğazkent, Sarıabalı, Yumaklar, Yeni, Demirciler, Belkıs, Kozan, Zırlankaya, Cumalı, Karataş, Akçapınar, Çakallık, Çanakçı, Abdurrahmanlar, Yeşilyurt, Pınarcık ve Eskiyürük bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Demre Çekici

Demre çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yavu, Demre, Beymelek, Küçükkum, Büyükkum, Köşkerler, Davazlar, Alakent, Çağman, Kaleüçağız, Kayaaltı, Kale, Gürses, Gökyazı, Yaylakaya, Belören, Kapaklı ve Çevreli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Elmalı Çekici

Elmalı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Büyüksöğle, Dereköy, Karaköy, Kocapınar, Ahatlı, Yapraklı, İslamlar, Gümüşyaka, Yörenler, Camiatik, Kapmescit, Hacımusalar, Geçit, Mursal, Armutlu, Zümrütova, Çobanisa, Gündoğan, Pirhasanlar, Özdemir, Çaybaşı, Ovacık, Yuva, Gökpınar, Akçainiş, Karyağdı, Macun, Gölova, Kızılca, Karamık, Yalnızdam, Geçmen, Tahtamescit, Bozhüyük, Beyler, Kuzköy, Salur, Bayralar, İmircik, Düden, Yılmazlı, Afşar, Bayındır, Hacıyusuflar, Yeni, Çukurelma, Küçüksöğle, Sarılar, Çalpınar, Eymir, Elmalı, Tavullar, Camicedit, Toklular, İplik Pazarı, Göltarla, Eskihisar, Kışla, Yakaçiftlikköyü, Tekke ve Akçay bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Döşemealtı Çekici

Döşemealtı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Düzlerçamı, Kovanlık, Dereli, Ilıcaköy, Kevşirler, Ayanlar, Kömürcüler, Akkoç, Karaveliler, Ekşili, Ahırtaş, Orta, Yalınlı, Aosb1kısım, Altınkale, Selimiye, Killik, Bademağacı, Dağbeli, Döşemealtı, Çıplaklı, Bahçeyaka, Yeniköy, Nebiler, Çığlık, Aosb2kısım, Karataş, Tomalar, Camili, Aydınlar, Yeşilbayır, Bıyıklı, Yağca, Aşağıoba, Karaman ve Aosb3kısım bölgelerinde en ekonomik hizmeti vermektedir.

Kepez Çekici

Kepez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Emek, Varsak Menderes, Varsak, Şelale, Altıayak, Varsak Esentepe, Demirel, Ahatlı, Yeni Doğan, Kültür, Santral, Yükseliş, Kuzeyyaka, Duacı, Kirişçiler, Göçerler, Kazım Karabekir, Habibler, Göksu, Güneş, Başköy, Çamlıbel, Altınova Düden, Altınova Sinan, Odabaşı, Barış, Gündoğdu, Kepez, Özgürlük, Zeytinlik, Gülveren, Avni Tolunay, Varsak Karşıyaka, Ulus, Kanal, Ayanoğlu, Yeni, Fevzi çakmak, Baraj, Yeşilyurt, Yeşiltepe, Kütükçü, Teomanpaşa, Zafer, Fabrikalar, Gazi, Erenköy, Çankaya, Hüsnü Karakaş, Ünsal, Dokuma, Fatih, Esentepe, Yeni Emek, Duraliler, Düdenbaşı, Yeniemek, Menderes, Şafak, Çamlıca, Altınova, Gaziler, Atatürk, Kızıllı, Yavuz Selim, Sütçüler, Mehmet Akif Ersoy ve Beşkonaklılar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir

Kumluca Çekici

Kumluca çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Adrasan, Karacaören, Güzören, Hacıveliler, Yeşilköy, Meydan, Dereköy, Karşıyaka, Salur, Merkez, Yeni, Kasapçayırı, Erentepe, Hızırkahya, Kumluca, Gölcük, İncircik, Toptaş, Temel Eğitim Mahallesi, Altınyaka, Çayiçi, Göksu, Sarıcasu, Bağlık, Sarıkavak, Yazır, Eskicami, Kum, Narenciye, Mavikent, Ellinci Yıl Mahallesi, Kavakköy, Cumhuriyet, Beşikçi, Belen, Karacaağaç, Yenikışla ve Ortaköy bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Aksu Çekici

Aksu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Pınarlı, Topallı, Fatih, Çamköy, Soğucaksu, Hacıaliler, Atatürk, Yeşilkaraman, Aksu, Macun, Cumhuriyet, Mandırlar, İhsaniye, Güzelyurt, Kemerağzı, Kurşunlu, Kundu, Alaylı, Solak, Boztepe, Yurtpınar, Dumanlar, Güloluk, Yenidumanlar, Gökdere, Çalkaya, Kumköy, Konak, Fettahlı, Barbaros, Karaöz, Karaçallı, Kayadibi, Altıntaş, Murtuna ve Cihadiye bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Antalya’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın