Çankırı Çekici; Çankırı ve çevresinde Anında Çekici güvencesiyle, en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Araç Çekici Hizmetleri

Çankırı’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çankırı Oto Kurtarma hizmetleri

Çankırı ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Ilgaz, Kurşunlu, Merkez, Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Kızılırmak, Şabanözü, Yapraklı, Eldivan, Korgun bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Çankırı oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Çankırı Çekici Hizmeti Bölgeleri

Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Aksu, Çarşı, İncili çeşme, Öz, Fatih, Kırkevler, Gülburun, Ballıca, Mimar Sinan, Mollamehmet, Çiftlik, Karataş, Buğday Pazarı, Esentepe, Goncaoğlu, Kılıçargı Altı, Dede, Tabakhane, Altınova, Yeni, Süleymanlı, Zafer, Organize Sanayi Bölgesi, Büyüksulu, Karakışla, Tuzlağan, Kara Ciceli, Karatekin, Abdulhalik Renda, Tepe, Yenidoğan, Alibey, Taşmescit, Merkez, Yılanlı, Cumhuriyet, Terme, Haciömer ve Haydam bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Ilgaz Çekici

Ilgaz çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Başaraz, Lüllük, Balcı, Saray, Yeni, Merkez, Yukarı Sarmaşık, Kışla, Şeyhyunus, Orta, Kıssenir, Ayaklı, Sezginler, Ilgaz, Gazi Dede, Asar, Serçeler, Bağlar Mücavir, Yaka, Buğdaylık Mücavir, Fatih, Yavuz, Memetler, Dönaşa, Menşer, Terziler, Ulupınar, Yukarı, Murat Hacı, Karataş ve Aşağı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kurşunlu Çekici

Kurşunlu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kurşunlu, Yeni, Erenler, Pınarcık, Cömertler, Yeşil, Müslüm, Kalekapu, Beşpınar, Çal, Hacı Bekir, Kale, Merkez, Uzunoğlu, Fatih ve Hürriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Atkaracalar Çekici

Atkaracalar çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Demirciler, Atkaracalar, Gazibey, Mollaosman, Orta, Kadıgil, İlker, Hoca, Hürriyet, Nevzat Ayaz, Kolavlağı, Merkez, Cumhuriyet, Mustafa Kemal, Zevdeş, Dere ve Kıran bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Bayramören Çekici

Bayramören çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kıyan, Doğan, Soğukoluk, Ören, Karaoluk, Ötedağ, Gökçukur, Bayramören, Köprülübey, Zübeyde Hanım, Orta, Dere, Yayla, Hasanlar, Bürümcek, Güllüpınar, Ova, Ecük, Aluç, Ekincik, Aşağı, Kışla, Akseki, Karabük, Yukarı, Kavakdibi, Evkadı, Merkez, İmatlar, Çamdibi ve Ecük çayı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kızılırmak Çekici

Kızılırmak çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yeni, Kızılırmak, Hüseyinli, Osmanlı, Merkez, Gazibekir, Sultançiftliği ve Küçükbahçeli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Şabanözü Çekici

Şabanözü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Şabanözü, Merkez, Kayapınar, Kurtsivrisi, Sağlık, Oluklu, Cumhuriyet, Yeni, Yeniosb, Karaören, Deprem Konutları, Mahmudiye, Gümerdiğin, Gürpınar, Sırıklı, Demirsahan ve Çadır bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Yapraklı Çekici

Yapraklı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Büyük Cami, Akyazı, Yapraklı, Aşağı, Camikebir, Yukarı, İğdir, Kavak, Merkez, Yeni ve Şeyh Ismail bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Eldivan Çekici

Eldivan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Çalıdere-yığındaş, Eldivan, Cami, Beydere, Dere, Gömene, Beşevler, Bahçelievler, Topraklık ve Çay bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Korgun Çekici

Korgun çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Büyükosb, Sanı, Korgun, Batıbeli, Merkez, Yolkaya, Ikın, Büyük, Doğu, Uludağ ve Ildızım bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Orta Çekici

Orta çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Cem Sultan, Sünnetçiler, Kanarya, Akçaören, Elvan, Yeni Ortabayındır, Kanlıca, İnkilap, Hacı Hasan, Sancak, Orta, Yeni Harman Yeri, Kayılar, Seydi, Gökçeören, Sultan Beyazıt, Cumhuriyet, Hürriyet, Merkez, Taşlı Tarla, Nevzat Ayaz, Hamamönü, Naltepe, Fatih, Yayla Evleri, Elden, Hasanhacı ve Eski Yayla bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Araç Çekici Hizmetleri

Çankırı’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın