Eskişehir Çekici; Anında Çekici güvencesiyle, Eskişehir ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Araç Çekici Hizmetleri

Eskişehir’in her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Eskişehir Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Eskişehir ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Çifteler, Han, Seyitgazi, Sivrihisar, Odunpazarı, Mahmudiye, Mihalıççık, Mihalgazi, Beylikova, Sarıcakaya, Günyüzü, Tepebaşı, İnönü ve Alpu bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Eskişehir oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Eskişehir Çekici Hizmeti Bölgeleri

Tepebaşı Çekici

Tepebaşı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Batıkent, Hacıalibey, Hacı Seyit, Mustafa Kemal Paşa, Tepebaşıköy, Sulukaraağaç, Tekeciler, Atalantekke, Çalkara, Çanakkıran, Mollaoğlu, Takmak, Turgutlar, Behçetiye, Danişment, Kızılinler, Kızılcaören, Beyazaltın, Kozlubel, Muttalip, Gazipaşa, Sakintepe, Fatih, Güllük, Çukurhisar, Gökdere, Kavacık, Çukurhisar Yeni, Şirintepe, Fevziçakmak, Cumhuriye, Hoşnudiye, Sazova, Muttalip Koyunlar, Bahçelievler, Eskibağlar, Satılmışoğlu, Alınca, Ertuğrulgazi, Işıklar, Merkez Yeni, Çamlıca, Karadere, Esentepe, Nemli, Kozkayı, Gündüzler, Atalan, Kumlubel, Sütlüce, Gökçekısık, Keskin, Avlamış, Hayriye, Mamure, Şeker, Taycılar, Hisar, Boyacıoğlu, Aşağı Söğütönü, Tandır, Eğriöz, Hekimdağ, Hasanbey, İhsaniye, Aşağıkartal, Cumhuriyet, Zincirlikuyu, Yakakayı, Yukarıkartal, Yürükakçayır, Uluönder, Yukarı Söğütönü, Uludere, Tunalı, Zafer, Yeşiltepe, Yeniakçayır, Yusuflar, Yeniincesu ve Yarımca bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Odunpazarı Çekici

Odunpazarı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Göztepe, Karapınar, Yenikent, Lütfiye, Ağapınar, Yukarıçağlan, 71 Evler, Emek, Arifiye, Avdan, Karaçay, Demirli, Karamustafa, Karapazar, Yenidoğan, Yürükkırka, Yukarıılıca, Harmandalı, Türkmentokat, Karacaşehir, Süpüren, İmişehir, Akarbaşı, Akkaya, Ihlamurkent, İstiklal, Akçağlan, Orta, Şarkiye, Orhangazi, Sultandere, Osb, Vişnelik, Kurtuluş, Deliklitaş, Sümer, Osmangazi, Vadişehir, Odunpazarıköy, Karacahöyük, Kalkanlı, Sevinç, Kanlıpınar, Karahüyük, Kuyucak, Seklice, Uluçayır, Akçakaya, Akpınar, Yürükkaracaören, Alanönü, Karatepe, Cunudiye, Yukarıkalabak, Gökmeydan, Kireç, Doğankaya, Yenisofça, Kıravdan, Yassıhöyük, Kayacık, 75.yıl (sultandere), Gümele, Musalar, Dede, Aşağıılıca, Büyükdere, Huzur, Erenköy, Çankaya, Çavlum, Gülpınar, Yıldıztepe, Gündoğdu, Kayapınar, Gültepe, Ayvacık ve Paşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sivrihisar Çekici

Sivrihisar çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Sadıkbağı, Nasrettin Hoca, Yeniköy, Yenice, Hüdavendigar, Ahiler, Gerenli, Sivrihisar, Böğürtlen, Dumluca, İlören, Kadıncık, Kaldırımköy, Kertek, Zeyköyü, Memik, Oğlakçı, Ortaklar, Sarıkavak, Tekören, Camikebir, Demirci, Kurşunlu, Yunusemre, Dümrek, Kaymaz, Aktaş, Aydınlı, Babadat, Bahçecik, Ballıhisar, Benliyaver, Benlikuyu, Beyyazı, Biçer, Buzluca, Çandır, Çaykoz, İbikseydi, Karacakaya, Karacaören, Demirciköy, Dinek, Elcik, Ertuğrulköy, Göktepe, Gülçayır, İğdecik, İlyaspaşa, İstiklalbağı, Karaburhan, Hamamkarahisar, Yeşilköy, Karadat, Karkın, Aşağıkepen, Kınık, Koltan, Kurtşeyh, Yukarıkepen, Karacaörenyaylası, Karakaya, Paşakadın, Mülkköy, Yaverören, Selimiye, Sığırcık, Yenidoğan, Buhara, Cumhuriyet, Elmalı, Gedik, Hızırbey, Karabaşlı, Karacalar, Kılıç, Kubbeli, Koçaş ve Güvemli bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çifteler Çekici

Çifteler çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Eminekin, Ortaköy, Sarıkavak, Adalar, Alikan, Çifteler, Yıldızören, Yeni, Dikilikaya, Dikmen, Saithalimpaşa, Ilıcabaşı, Doğanay, Zaferhamit, Yenidoğan, Hayriye, Kadıkuyusu, Körhasan, Osmaniye, Sadıroğlu, Orhaniye, Erbap, Sakarya, Arslanlı, Başkurt, Belpınar, Çatmapınar, Çiftçi ve Abbashalimpaşa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Han Çekici

Han çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yazılı, Peçene, Kayı, Ağlarca, Han, İskankuyu, Başara, Gökçeyayla, Akdere, Erten, Hacılar ve Akhisar bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Seyitgazi Çekici

Seyitgazi çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Akin, Büyükyayla, Gemiç, İkizoluk, Yukarısöğüt, Beykışla, Karacalık, Aşağısöğüt, Seyitgazi, Doğançayır, Yarbasan, Karaören, Kümbet, Numanoluk, Sandıközü, Oynaş, Salihler, Yapıldak, Büyükdere, Cevizli, Çukurağıl, Çukurca, Değişören, Göknebi, Gümüşbel, Kesenler, Örencik, Kırka, Yazıdere, Yenikent, Yeşiltepe, Çürüttüm, Fethiye, Gökbahçe, Gökçegüney, Göcenoluk, İdrisyayla, Sarayören, Sarıcailyas, Şükranlı, Taşlıkköy, Üçsaray, Sancar, Derebenek, İkiçeşme, Yunus, Aslanbeyli, Çatören, Ayvalı, Bardakçı, Beşsaray ve Aksaklı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Mahmudiye Çekici

Mahmudiye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Kaymazyayla, Tokathan, Güllüce, Mahmudiye, Mesudiye, Orta, Doğanca, Fahriye, Hamidiye, İsmetpaşa, Akyurt, Balçıkhisar, Şerefiye, Topkaya, Türkmenmecidiye, Yeniköy, Çal, Işıklar, Yeni ve Yeşilyurt bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Mihalıççık Çekici

Mihalıççık Çekicimiz Narlı, Yunusemre, İkizafer, Seki, Lütfiye, Mahmuthisar, Kızılbörüklü, Karaçam, Sorkun, Yalımkaya, Yayla, Yeşilyurt, Süleler, Tatarcık, Uşakbükü, Üçbaşlı, Gürleyik, Sazak, Adahisar, Bey, Çardak, Ömer, Koyunağılı, Dinek, Ahur, Ahurözü, Aydınlar, Bahtiyar, Belen, Çalçı, Çalkaya, Çukurören, Dağcı, Diközü, Dümrek, Gözeler, Güce, Hamidiye, İğdecik, Kozlu, Kayı, Korucu, Obruk, Otluk, Karageyikli, Kavak, Camikebir, Akçaören, Güreş, Saray, Sekiören, Ilıcalar ve Medrese bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Mihalgazi Çekici

Mihalgazi çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Demirciler, İstiklal, Karaoğlan, Dokuz Mayıs, Alpagut, Hürriyet, Sakarıılıca, Mihalgazi, Bozaniç ve Cumhuriyet bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Beylikova Çekici

Beylikova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Parsıbey, İkipınar, Süleymaniye, Yalınlı, Yeni, Halilbağı, Rahmiye, Doğray, Kızılcaören, Beylikova, Aşağıdudaş, Aşağıiğdeağacı, Akköprü, Yeniyurt, Yunus Emre, Yukarıdudaş, Gökçeayva, Emircik, Köprübaşı, Sultaniye ve Yukarıiğdeağacı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sarıcakaya Çekici

Sarıcakaya çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Laçin, Sarıkaya, Camikebir, Beyyayla, Dağküplü, Düzköy, İğdir, Bilal Habeşi, Sarıcakaya, Mayıslar ve Fatih bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Günyüzü Çekici

Günyüzü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bedil, Çardaközü, Kayakent, Ayvalı, Beyyayla, Gecek, Kavacık, Tutlu, Özler, Günyüzü, Atlas, Mercan, Yağrı, Çakmak, Doğray, Gümüşkonak, Kavuncu, Kuzören, Yazır, Yeşilyaka, Fatih, Sümer ve Yenikent bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İnönü Çekici

İnönü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Esnemez, İnönü, Kümbetyeniköy, Kümbet, Yukarıkuzfındık, Aşağıkuzfındık, Yürükyayla, Dereyalak, Dutluca, Erenköy, Kümbetakpınar, Oklubalı, Seyitaliköyü, Çarşı, İsmetpaşa, Orta ve Yenice bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Alpu Çekici

Alpu çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bozan, Osmaniye, Karakamış, Fevzi Paşa, Başören, Gökçekaya, Mamure, Dereköy, Işıkören, Sarıkavak, Koşmat, Yunusemre, Kemalpaşa, Esence, Gökçeoğlu, Büğdüz, Belkese, Güroluk, Bahçecik, Alpu, Fevziye, Çerkez çukurhisar, Karacaören, Sakarıkaracaören, Söğütçük, Çardakbaşı, Özdenk, Yeşildon, Fatih, Alapınar, Arıkaya, Ağaçhisar, Aktepe ve Uyuzhamamköyü bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Araç Çekici Hizmetleri

Eskişehir’in her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın